Українські телеглядачі в грудні масово мігруватимуть в IPTV

Різке підвищення тарифів українським провайдерам від медіагруп з 1 січня 2122 викликало масовий перехід телеглядачів на IPTV. Ніхто не хоче в новорічну ніч залишитися без телевізійного контенту. Історія з Ланетом показала, що жадібність медіамагнатів не має меж!

xua_klyu/1Iwl9ut7R.jpeg

Провайдери намагаються впираться до останнього подиху, але картельна змова медіагруп, яка діє з мовчазного схвалення АМКУ, їм не залишить вибору. Альтернатива проста! Або новий договір з підвищеним, в черговий раз тарифом, або відключення від мовлення каналами медіагруп.

Причому, в черговий раз, різним провайдерам тарифи змінюють не однаково! Це означає, що виживуть не всі!

Що ж стосується самих глядачів зомбоящика, то і вони втомилися брати участь в розборках між каналами медіагруп Україна і 1 + 1! Крім того, дивитися по українському ТБ, чесно кажучи – особливо нічого.

1) Телеканали Футбол показують внутрішні матчі. Міжнародний футбол разом з Мегого вже переїхав в інтернет і чекає там вболівальників!

2) Жалюгідні ліцензійні версії шоу типу Маска і всякі Танці з зірками, мають наявність відсутності реальних зірок. Ті "зірки" можуть світити хіба що під Жашковом в районі елеватора!

3) На пів години нафталінового контенту-45 хвилин реклами!

Кажучи простою мовою, а чи потрібне ото провынційно-заангажоване ТБ пересічному україньцю по захмарній ціні? Цк ж не радянські часи, коли по всіх каналах КПРС і Брежнев, дивіться - хоч лусніть!

xua_klyu/sSQ_rXp7g.jpeg

Для масового користувача зараз продаються тисячі видів Андроїд-боксів, які надають телеглядачеві 800 каналів за 1,5 долара на місяць.

xua_klyu/moQl9Xt7g.jpeg

Українські провайдери хочуть  достукатися до Президента України, навіть створили петицію.

xua_klyu/AFQ_rut7R.png

Тільки навряд чи він відреагує на неї позитивно. На думку експертів: Рінат Леонідович  досяг певного успіху в медіавійні з Володимиром Олександровичем і раз така справа, то нехай і відключаються його канали. Як то кажуть – згоріла хата, гори й сарай.

Так що, шановне панство, шукайте вже в грудні собі гарного високошвидкісного провайдера. Бо інакше – вашому тєілку капут.