У Facebook Messenger стався масштабний збій. Він зачепив і Україну

Найчастіше користувачі скаржаться на те, що не можуть відправити чи прочитати повідомлення.

Найчастіше користувачі скаржаться на те, що не можуть відправити чи прочитати повідомлення (52%). Майже третина розповідає про проблеми із підключенням до сервера. 13% користувачів повідомили, що не можуть навіть  залогінитись у месенджері.

Некоректно працюють також Instagram та WhatsApp, які входиться в корпорацію Facebook. Сама соцмережа працює без збоїв.

xua_klyu/kkG-4D1Gg.jpeg

Збій спершу найбільше зачепив користувачів у Західній Європі, однак зараз він не працює в багатьох країнах світу. Про проблеми з роботою Messenger повідомляють користувачі в Швеції, Пакистані, Шрі Ланці, Малайзії, США та в багатьох інших країнах.

xua_klyu/8RMaVvJGR.jpeg

Деякі користувачі Messenger в Україні відмічають, що проблеми з відправленням повідомлень почали ще кілька днів тому. Станом на 14:40 збої у роботі Messenger тривають.

У компанії Facebook ще кілька днів тому попереджали, що можливі проблеми з сервісами для обміну повідомленнями. Це пов'язано зі зміною правил конфіденційності в Європі. Цілком ймовірно, що саме ці зміни стали причиною збою в роботі месенджера.

Нагадаємо, Федеральна торгова комісія США (Federal Trade Commission, FTC) подала антимонопольний позов проти Facebook. Регулятори попросили суд зобов'язати Facebook продати Instagram і WhatsApp, а в майбутньому запитувати схвалення подібних угод.