Starlink вже працює в 32-х країнах світу (і в Україні)

Супутниковий інтернет Starlink, що забезпечує високу швидкість та низьку затримку навіть за несприятливих погодних умов, вже кілька місяців працює у 32 країнах світу. Частково сервіс надається і в Україні, де є 150 тисяч активних щоденних користувачів.

Купівля Ілоном Маском Twitter затьмарила новини про всі інші компанії мільярдера, але це не означає, що вони стоять на місці. Так, у Starlink оновили мапу доступності супутникового інтернету.

Судячи з мапи, яку опублікували у Twitter, нова послуга доступна у 32 країнах. Україна відзначена у листі очікування. Це пов’язано з тим, що SpaceX Ілона Маска лише розпочала роботу щодо відкриття офіційного представництва в Україні.

  • Глобальний супутниковий інтернет Starlink вийшов із фази відкритого бета-тестування у жовтні 2021 року. Комплект обладнання коштує $499, а абонентська плата за послугу – $99 на місяць.
  • В Україні Starlink офіційно запрацював 26 лютого після звернення міністра цифрової трансформації Михайла Федорова до Ілона Маска. Президент SpaceX Гвін Шотвелл пояснила, що команда вже співпрацювала з урядом і була близькою до отримання ліцензії для надання послуг в Україні.
  • В комплект входять антена Starlink, маршрутизатор WiFi, блок живлення та необхідні кабелі. У компанії попереджають, що для використання антени потрібний гарний огляд неба.
  • Швидкість високошвидкісного підключення досягає від 100 Мбіт/с до 200 Мбіт/с, а затримка – лише 20 мс.