Ретрансляція програм мовлення з порушенням авторського права – на Київщині судитимуть гендиректора місцевої телерадіокомпанії

Києво-Святошинською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт стосовно генерального директора одного з ТОВ регіону, яке надає послуги з місцевого телемовлення, за фактом порушення авторського права і суміжних прав (ч.3 ст.176 КК України).

За даними слідства, протягом 2019 року, використовуючи своє службове становище, досвід та навички у телекомунікаційній сфері, маючи необхідне обладнання, без відповідного дозволу правовласників програм, директор ТОВ здійснив незаконну трансляцію програм 12 каналів, у тому числі центральних, абонентам м. Вишневе Києво-Святошинського району Київської області, підключеним до вказаної телекомунікаційної мережі.

Такими діями охоронюваним законом інтересам компаній-правовласників спричинено майже 300 тис грн матеріальної шкоди.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося слідчим відділом Києво-Святошинського відділу поліції ГУ Нацполіції в Київській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.