Нацрада призначила перевірки двом київським провайдерам

Промоніторити провайдерів Нацрада вирішила після того, як дізналась про трансляцію у їхніх мережах каналу телемагазинів «Тюсо».

xua_klyu/O1GUbEong.webp

Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення призначила перевірку двох кабельних провайдерів SunNet та KievNet (юридичні особи ТОВ «Саннет» і ТОВ «Київнет»). Таке рішення регулятор прийняв 22 грудня на своєму засіданні.

Промоніторити цих провайдерів Нацрада вирішила після того, як дізналась про трансляцію у їхніх мережах каналу телемагазинів «Тюсо», який претендував на отримання супутникової ліцензії. Однак наразі канал ще не отримав її.

У складі послуги ТОВ «Саннет» Нацрада 26 листопада зафіксувала 30 програм, що не входять до Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України.

Щодо однієї з таких – «Еврокино» – також є рішення Нацради про те, що її зміст не відповідає вимогам законодавства України. Також провайдер змінив територію надання послуг: окрім Оболонського району міста Києва, як це передбачено ліцензією, послуги надаються ще й у Подільському районі.

У складі програмної послуги ТОВ «Київнет» регулятор зафіксував 3 програми, які не входять до переліку адаптованих. Також обидва провайдери транслювали канал «Тюсо», який не має ліцензії на мовлення.

Нагадаємо, під час засідання 8 грудня Нацрада не видала ліцензію каналу телемагазинів, натомість вирішила перевірити провайдерів, які вже транслюють канал.