"Медіа Група Україна" домовилася про трансляцію своїх каналів на новій американській ОТТ-платформі Boss TV

Медіахолдинг "Медіа Група Україна" (МГУ, Київ) домовився з американським стримінговим сервісом Boss TV про трансляцію чотирьох власних каналів, а також чотирьох партнерських каналів.

Як наголошується в повідомленні "Медіа Групи Україна", поширеному в середу ввечері, основна аудиторія Boss TV - етнічні громади в усьому світі.

"Тепер глядачі Boss TV можуть підписатися на пропозицію a la carte, до якої включені власні канали "Медіа Групи Україна": "Україна 24", "Україна 1", "Україна 2", NLO TV 2, а також традиційні канали партнерів: Star Cinema, Star Family, X-Sport і "Рибалка TV".

"Ми зміцнюємо позиції нашої міжнародної дистрибуції - запускаємо один за іншим пакети українського виробництва. Це третій провайдер, з яким ми уклали таку угоду. Кожен із них має високий технологічний рівень. Партнерство з Boss TV дасть нам можливість охопити аудиторію українців у Північній та Південній Америці, яка споживає контент із використанням таких гаджетів, як планшети та смартфони, а також через інтернет", - наведено у повідомленні слова директора департаменту дистрибуції платних каналів МГУ Олександра Ремезовського.

Зазначається, що користувачі Boss TV використовуватимуть найменшу пропускну здатність, і отримуватимуть максимально можливу роздільну здатність відео без шкоди для якості відео/звуку.

"Цифрова платформа Boss TV дає змогу споживачам транслювати контент у режимі реального часу і на вимогу, а також пропонує великі інструменти маркетингу, обробки даних та аналітики, які дають можливість бізнесу отримувати дохід і розширювати взаємодію зі своєю аудиторією. Завдяки нашій платформі "Медіа Група Україна" зможе отримати доступ до інформації про абонентів у режимі реального часу, що дасть змогу їй краще зрозуміти свою аудиторію та відповідним чином використовувати свої бізнес-можливості та контент", - наводить медіахолдинг слова директора з розвитку глобального бізнесу Boss TV Хосе Патерностро (Jose Paternostro).

За даними МГУ, телеканал "Україна 24" вже доступний більше ніж у 15 країнах світу 30 мільйонам домогосподарств, а українські ТБ-пакети вже доступні для українців у Португалії та Канаді.

Як повідомлялося, наприкінці липня 2021 року "Медіа Група Україна" уклала угоду з найбільшим португальським провайдером MEO (Altice Telecom Portugal) на трансляцію своїх і партнерських телеканалів.

"Медіа Група Україна" об'єднує національний ефірний телеканал "Україна", загальнонаціональний інформаційний телеканал "Україна 24", розважальний молодіжний телеканал "НЛО TV"; тематичний телеканал "Індиго TV"; тематичні канали "Футбол 1"/"Футбол 2"; регіональні телеканали "Донбас", "34 телеканал", "Сигма"; оператора супутникового телебачення Xtra TV; міжнародні канали Ukraine 1/ Ukriane 2, NLO TV 1/NLO TV 2; продакшн-компанії "Теле Про", "Допоможемо ТБ"; медіаагентство повного циклу "Медіа Партнерство Баїнг"; мультимедійну платформу "Сьогодні" - теленовини "Сьогодні" і сайт segodnya.ua; кросплатформний проект Vogue UA та ОТТ-платформу OLL.TV.

Власником медіахолдингу є група "Систем Кепітал Менеджмент" Ріната Ахметова.

Boss TV - нова платформа OTT, що розробляється в США з дистрибуцією в Латинській Америці та інших регіонах. Boss TV надає рішення IP-HDTV, з можливостями персоналізації та встановлення зв'язків із соціальними мережами, цільовою рекламою, купівлею в один клік у реальному часі та іграми, забезпечуючи інтерактивні можливості мультимедіа високої чіткості на кожному пристрої.