LG повідомила, коли запустить 6G

Мережа нового покоління пропонуватиме меншу затримку в мережі і вищу надійність, ніж 5G

Компанія LG заявила, що перша комерційна мережа 6G буде доступна у 2029 році. Як повідомляє Gizchina, у LG є угода з Keysight, американською компанією, що займається електронними випробуваннями та вимірюваннями. Крім того, компанія також має партнерські відносини з Корейським інститутом науки і технологій (KAIST). Їх співпраця в основному направлена на розвиток мережевих технологій 6G.

Відповідно до угоди про співпрацю, три сторони будуть співпрацювати в розробці технологій, пов'язаних з терагерцовим діапазоном, який є ключовим для зв'язку 6G. Її мета – завершити дослідження 6G до 2024 року, однак комерціалізація мережі 6G відбудеться пізніше.

LG заявила, що 6G забезпечить вищу швидкість передачі даних. Крім того, вона також пропонуватиме меншу затримку в мережі і вищу надійність, ніж 5G. Крім того, нова мережа зможе краще оновити концепцію Інтернету речей (IoT) та запропонує користувачам поліпшені можливості підключення.

Компанія LG створила дослідницький центр 6G з Корейським інститутом науки і технологій у 2019 році, а торік підписала угоду з Корейським інститутом стандартів і науки про спільне проведення досліджень в області технологій 6G. Компанія Keysight є великим постачальником випробувального устаткування для терагерцового діапазону 6 ГГц. Компанія поставляє обладнання для LG і дослідницького центру 6G Корейського інституту науки і технологій.

Нагадаємо, Apple шукає інженерів для розробки зв’язку 6G.