"Київстар" запускає для бізнес-клієнтів послугу захисту від DDoS-атак

Мобільний оператор компанія "Київстар" запускає для бізнес-клієнтів новий сервіс комплексного захисту AntiDDoS, який відстежує і автоматично блокує кібератаки, спрямовані на обмеження доступу до IT-систем або ресурсів компанії.

Як повідомила прес-служба компанії в понеділок, в основі сервісу - рішення FortiDDoS від розробника Fortinet.

"Сервіс AntiDDoS працює в інтернет-мережі "Київстар". Він відстежує структуру трафіку, що надходить з інтернету в підмережі (ресурси) клієнта. Тільки-но система виявляє відхилення від легітимного трафіку, він автоматично перенаправляється на очищення і лише після цього потрапляє до клієнта", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що підключити AntiDDoS можна до наявного каналу інтернет від "Київстар". Упродовж 14-30 днів після підключення сервіс "вивчає" трафік клієнта, щоб надалі використати отримані дані для постійного моніторингу.

"У наш час захист від кіберзагроз - це невід'ємна частина розвитку бізнес-процесів компанії. Адже можна скільки завгодно часу приділяти стратегії розвитку бізнесу, впроваджувати нові методи для збільшення прибутку, але в одну мить втратити все через блокування робочих ресурсів зловмисниками. "Київстар" знає, як протистояти таким загрозам, і допомагає клієнтам захищати від них свій бізнес", - цитує прес-служба директора з розвитку бізнесу на корпоративному ринку "Київстар" Костянтина Вечера.